Nowoczesna Metoda Diagnostyki - Urządzenia dla diagnostyki stanu zdrowia

NLA Systems - diagnostyka NLS
Non linear analysis systems
Przejdź do treści

Menu główne:

Nowoczesna Metoda Diagnostyki

Kompleks diagnostyki nieliniowej (NLS), to wysoko rozwinięta nowoczesna technologia medyczna, którą na początku nowego wieku można zaliczyć do najbardziej zadziwiających osiągnięć. Unikalna aparatura diagnostyczna, oparta jest na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywych. NLS daje możliwość otrzymania najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych objawach zachorowań w tym również onkologicznych, co nie jest możliwe przy zastosowaniu jakichkolwiek innych metod badań (USG, rentgen, tomografia komputerowa), które ukazują tylko wyraźnie zaawansowany proces chorobowy, często już bardzo trudny do leczenia. 

Tak więc, po raz pierwszy w medycynie ukazał się diagnostyczny i leczniczy zestaw aparatowo-programowy w oparciu o zjawisko biolokacji, pozwalający na:

  • Wykrycie schorzenia w stadium przedklinicznym.
  • Rozpoznanie stanu funkcjonalnego praktycznie każdego układu fizjologicznego ustroju w maksymalnie krótkim czasie – około jednej godziny.
  • Dobranie programu indywidualnego leczenia i profilaktyki chorób.
  • Udzielenie pierwszej pomocy pacjentowi bez stosowania środków farmaceutycznych dzięki zastosowaniu elektromagnetycznych fal biorezonansu.

Badanie pacjenta przy użyciu diagnostycznego i leczniczego zestawu aparatowo-programowego "Metatron”  pozwala istotnie skrócić czas na rozpoznanie wstępne i uniknąć konieczności dokonania mnóstwa obowiązkowych wizyt u trudno dostępnych specjalistów oraz przeprowadzenia badań w laboratoriach bakteriologicznych.
Osoby zainteresowany zakupem diagnostyki prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą

lub o kontakt telefonizcny: 

791 515 155
Copyright NLA Systems 2002-2017 +48 791 515 155 email: info@nla-systems.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego